03 серпня 2015, 12:58

ВР у вересні має ухвалити закон щодо конфіскації і продажу активів корупціонерів - Яценюк

Урядовий портал

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що у вересні Парламент України повинен проголосувати за закон, «який дає можливість конфісковувати і продавати активи корупційних чиновників, - так, як це робиться в Європі і Сполучених Штатах Америки», повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 У «10 хвилинах із Прем'єр-міністром» у неділю, 2 серпня він нагадав, що Урядом було заарештовано 1,5 мільярда доларів США, які належать оточенню Віктора Януковича. «Буквально нещодавно так само наш підрозділ з боротьбою з відмивання коштів арештував 13 мільйонів франків на рахунках в Ліхтенштейні, які належать судді Вищого господарського суду», - зазначив Глава Уряду.

Проте, наголосив Арсеній Яценюк, ці кошти арештовані, але не конфісковані: «Це вже відповідальність Генеральної прокуратури і всієї судової системи країни. Ми повинні разом боротися з корупцією і доводити кожну кримінальну справу до завершення».

«Органи прокуратури, Національне антикорупційне бюро і судова система, які є повністю незалежними від Уряду і Президента, повинні виконувати свою роботу. Той, хто вчинив корупційний злочин, повинен сидіти не під домашнім арештом вдома, або втекти з країни перед тим, як його оголосять у розшук, а повинен сидіти в тюрмі. І це відповідальність судової системи та органів прокуратури», - наголосив Глава Уряду.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати