17 липня 2015, 12:18

ВР дозволила визнавати вантажі гуманітарною допомогою на рівні ОДА

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону "Про гуманітарну допомогу" (щодо оперативності прийняття рішень)", повідомляє Інформаційне управлінн я Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Законом внесено зміни до Закону "Про гуманітарну допомогу" з метою оперативного прийняття рішень на місцях про визнання вантажів гуманітарною допомогою з урахуванням потреб населення конкретних регіонів та виконання завдань, передбачених реформою місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Документ передбачає, що обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації наділяються повноваженнями визнавати гуманітарною допомогою легкові автомобілі для забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, які перебувають на обліку для їх отримання, та вантажів вагою до 3 тонн у порядку, встановленому Кабміном.

Закон визначає, що до гуманітарної допомоги не належать підакцизні товари, окрім транспортних засобів, які надходять у період проведення антитерористичної операції для отримання та використання Збройними силами України, Національною гвардією, іншими воєнізованими формуваннями, СБУ, МВС, Державною прикордонною службою, Держслужбою з надзвичайних ситуацій, Державною спеціальною службою транспорту, Держслужбою спеціального зв'язку та захисту інформації України для забезпечення проведення АТО.

Відповідний законопроект зареєстровано за  №2532.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати