09 жовтня 2023, 13:34

Впроваджено екстериторіальність при реєстраційних діях в ДРРП за рішенням суду

Державне підприємство «Національні інформаційні системи»

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» 8 жовтня 2023 року оновило програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Результати опитування: кожен дев'ятий опитаний ставав жертвою шахраїв з початку воєнного стану»

Про це повідомляє ДП «Національні інформаційні системи».

За результатами оновлення було знято обмеження в частині залежності від місцезнаходження об’єкта речових прав при проведенні реєстраційних дій на підставі судових рішень (ухвал, рішень, постанов, вироків).

Відтепер реєстраційні дії, що проводяться на підставі вказаних документів щодо нерухомого майна, об’єктів незавершеного будівництва, майбутніх об’єктів нерухомості, можуть проводитися будь-яким державним реєстратором, незалежно від місцезнаходження такого майна.

Крім того, було реалізовано наступні зміни:

  • у «Рішення про зупинення розгляду заяви» було додано нову підставу: направлення запиту до суду про отримання копії судового рішення;
  • у записах щодо речових прав та обтяжень розділу, спецрозділу, операціях та друкованих формах документів, сформованих засобами ДРРП, назву реєстраційної дії «Скасування» перейменовано у «Скасування/анулювання».
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати