10 липня 2024, 12:13

Восьмий ААС вдруге провів Благодійний турнір із футзалу серед команд адміністративних судів України

Пресслужба Восьмого ААС

За ініціативи Восьмого апеляційного адміністративного суду 6 липня 2024 року у спортивному комплексі «Боско-Арена» вдруге відбувся благодійний турнір із футзалу серед команд адміністративних судів України, метою якого був збір коштів для закупівлі в межах проєкту «Пташки Перемоги» FPV-дронів для 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Восьмий ААС.

Організаторами турніру виступили Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду та Восьмий апеляційний адміністративний суд, в рамках проведення Днів адміністративної юстиції України у 2024 році.

Участь у турнірі взяли команди судів-організаторів – Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду та Восьмого апеляційного адміністративного суду, а також Івано-Франківського окружного адміністративного суду та Львівського окружного адміністративного суду.

Відкривали благодійний турнір голови Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович та Восьмого апеляційного адміністративного суду Олег Заверуха, голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод, член Вищої ради правосуддя Олександр Сасевич, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Михайло Богоніс, підполковник, командир військової частини А 0998 Роман Поплавський та керівник Громадської організації «ДОБРО.ДІЙ», яка реалізовує благодійний проєкт «Пташки перемоги» Ігор Дулин.

Крім того, на турнірі були присутні судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду та Восьмого апеляційного адміністративного суду, голови Вінницького, Житомирського та Одеського окружних адміністративних судів, голови та судді окружних адміністративних судів Восьмого апеляційного адміністративного округу, духовенство. Також, захід зібрав чимало прихильників футзалу з числа працівників апаратів судів адміністративної юрисдикції та членів їхніх сімей.

За результатами зіграних матчів у напруженій боротьбі володарем кубку Благодійного турніру із футзалу серед команд адміністративних судів України черговий раз стала команда Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Благодійний турнір у місті Львові проводиться вдруге. Торік в рамках турніру було зібрано понад 400 тисяч гривень, які було скеровано Військово-медичному клінічному центру Західного регіону, для лікування поранених військовослужбовців, які постраждали внаслідок агресії російської федерації, у вигляді витратних матеріалів для остеосинтезу та імплантації.

Цьогоріч основною метою змагань був збір коштів для закупівлі FPV-дронів для 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Під час турніру вдалось зібрати, як і минулого року понад 400 тисяч гривень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати