14 червня 2024, 14:50

Внесено зміни до довідника сервітутів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Державне підприємство «Національні інформаційні системи»

14 червня 2024 року державне підприємство «Національні інформаційні системи» оновило програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Обрано новий склад Ради громадського контролю при НАБУ»

Про це повідомляє Державне підприємство «Національні інформаційні системи». 

Поточним оновленням:

• внесено зміни до довідника видів сервітутів ДРРП.

А саме: вид сервітуту «право прокладення та експлуатації ліній електропередачі, зв’язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій» змінено на «право прокладення та експлуатації ліній електропередачі, електронних комунікаційних мереж, трубопроводів, інших лінійних комунікацій»;

• виправлено помилки.

Зокрема, виправлено технічну помилку, яка виникала при формуванні відомостей за результатом пошуку щодо меліоративної мережі/складової частини меліоративної мережі, а саме: за результатом даного оновлення друкована форма зазначених відомостей відтепер містить у блоці «параметри запиту» відомості про «Код (номер) меліоративної мережі (складової частини)»

• здійснено низку поточних доопрацювань.

Для зручності користувачів за посиланням викладено оновлені інструкції користувачів ДРРП (Нотаріус, Державний реєстратор, Оператор, Виконавець).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати