10 серпня 2015, 15:58

ВККСУ задоволена співпрацею з Проектом USAID «Справедливе правосуддя»

Прес-служба ВККСУ

7 серпня Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков провів зустріч з керівником Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» Девідом М. Воном, повідомляє прес-служба ВККСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


В обговоренні подальшої співпраці між ВККСУ та Агентством взяли також участь член Комісії Андрій Василенко та заступник керівника Проекту Наталія Петрова.

С. Козьяков позитивно оцінив роботу Проекту та його взаємодію з Вищою кваліфікаційною комісією суддів України. «Висловлюю вдячність за допомогу, яку надає Комісії Проект «Справедливе правосуддя». Ми задоволені співпрацею і відкриті до подальшого перспективного довгострокового діалогу», - підкреслив Голова ВККСУ.

Сторони обговорили питання майбутнього кваліфікаційного оцінювання суддів та ведення суддівського досьє. Д. Вон запевнив, що Проект і надалі готовий надавати міжнародну експертну підтримку роботі Комісії.      

Також співрозмовники обмінялись думками щодо майбутніх напрямів роботи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати