18 січня 2022, 17:22

Визнані GR-консультанти оголосили про запуск власної компанії Pragma Consulting Group

Pragma Consulting Group

Команда практики стратегічних комунікацій, яка раніше працювала у складі юридичної фірми Hillmont Partners, оголосила про запуск власного бізнесу. Спеціалізована консалтингова компанія у сфері GR під брендом Pragma Consulting Group розпочала роботу у січні 2022 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Pragma Consulting Group зосереджена на розвитку усього спектру послуг із взаємодії з органами державної влади. Саме у цій сфері команда компанії на сьогодні є однією з найсильніших на ринку, що підтверджено міжнародними та національними рейтингами. Основу команди Pragma складають партнери Олександр Ільков і Альона Шуліма та радник Олена Ялієва.

photo1 (1) «Наша команда вже тривалий час на ринку, має успішні кейси та свій унікальний формат взаємодії як зі стейкхолдерами, так і з клієнтами. Створення власного бізнесу — для нас це певною мірою трансформація попереднього досвіду, який включає роботу в спеціалізованій GR-компанії і розвиток автономної GR-практики у складі юридичної фірми», — відзначив Олександр Ільков.

AShulima_hor (1) «Послуги у сфері взаємодії з органами державної влади — це те, що ми знаємо і вміємо найкраще. Це те, на чому будемо сфокусовані в рамках розвитку нового бренду. В основу роботи компанії покладені наші цінності та етика ведення бізнесу, а також ідея створення GR-компанії «клубного типу», що діє як злагоджена команда сильних за своїми якостями особистостей, які вміють та бажають співпрацювати у сфері GR разом», — коментує Альона Шуліма.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати