25 серпня 2020, 13:56

Витрати ФОП на утримання вантажівок: на підставі якої "первинки" можна включити до складу витрат?

Вісник ДФСУ

ДПС України пояснила, що з 23.05.2020 р. до основних засобів, які не підлягають амортизації, належать земельні ділянки, об’єкти житлової нерухомості, легкові автомобілі. Вантажні автомобілі з цього переліку виключено.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Списання недоїмки з ЄСВ: останній термін для подання заяви - 31 серпня".

Отже, з 23.05.2020 р. вантажні автомобілі, у тому числі сідельні тягачі та напівпричепи, які призначені для перевезення вантажів, не відносяться до основних засобів подвійного призначення, що не підлягають амортизації.

Це означає, що ФОП на загальній системі оподаткування з 23.05.2020 р. має право включати до складу витрат: витрати, пов’язані з провадженням його господарської діяльності; витрати на утримання вантажних автомобілів, зокрема, витрати на технічне обслуговування, ремонт, придбання запчастин тощо; вартість використаних пально-мастильних матеріалів після одержання доходу, який безпосередньо пов’язаний з понесеними витратами від здійснення підприємницької діяльності, на підставі документально підтвердних первинних документів, зокрема угод, актів виконаних робіт (наданих послуг), товарно-транспортних накладних, розрахункових документів тощо.

За інформацією Вісника ДФСУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати