21 липня 2022, 17:12

Віталій Оджиковський – новий партнер Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko посилює свою податкову практику підвищенням Віталія Оджиковського до статусу партнера.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Віталій Оджиковський має понад 14 років професійного досвіду, п’ять з яких працює в Sayenko Kharenko. За цей час українські та міжнародні рейтинги неодноразово визнавали Віталія серед кращих податкових фахівців України, а минулого року він був визнаний найкращим юристом України у сфері податкових спорів згідно з даними Юридичної премії 2021 року. Окрім загальних питань міжнародного та національного оподаткування, митного законодавства та валютного регулювання, Віталій є експертом у податкових питаннях IT-індустрії і брав активну участь у розробці правового режиму Дія City. Серед його клієнтів міжнародні компанії, які входять до списку Fortune 500, та найбільші платники податків в Україні.

«Дякую партнерам та команді Sayenko Kharenko за довіру, підтримку та можливість розвиватись! Вже близько пяти років ми разом успішно допомагаємо клієнтам та долучаємося до важливих загальнодержавних проєктів. Війна змінила акценти та пріоритети в роботі, але не змінились віра в нашу перемогу та докладання максимальних зусиль для цього з боку кожного. Нова роль несе більшу відповідальність та нові виклики, але я впевнений, що це буде цікавий та продуктивний досвід» – коментує Віталій Оджиковський.

«Історично ми багато зусиль і ресурсів вкладаємо в побудову сильної команди професіоналів. І кожне підвищення всередині фірми доводить правильність нашої стратегії. Я дуже радий вітати Віталія Оджиковського з його новим статусом, який відображає вагомий внесок Віталія в успіх нашої юридичної фірми. З початком повномасштабного російського вторгнення Віталій разом з командою показали не лише здатність адаптувати роботу податкової практики до нових умов, але й свідому громадянську позицію в ініціативах, які допомагають Україні наближати перемогу та змінювати її на краще. Тому це підвищення є абсолютно заслуженим та логічним, не зважаючи на складнощі, з якими сьогодні стикається юридичний ринок і вся країна» – коментує партнер Володимир Саєнко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати