26 листопада 2020, 18:47

Зберігання пального: випадки, коли потрібна ліцензія

ГУ ДПС у м. Києві

З 01 липня 2019 року для усіх суб’єктів господарювання, що здійснюють зберігання пального (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва), запроваджено ліцензування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДПС достроково виконала план надходжень до держбюджету".

Про це повідомила прес-служба ГУ ДПС у м. Києві.

Як зазначається, суб’єкти господарювання отримують ліцензії на кожне місце зберігання пального.

Зокрема, місце зберігання пального визначено як місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для зберігання пального на праві власності або користування. Зберігання пального – діяльність із зберігання пального (власного або отриманого від інших осіб) із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик.

Ліцензія на право зберігання пального не отримується на місця зберігання пального, що використовуються:

- підприємствами, установами та організаціями, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету;

- підприємствами, установами та організаціями системи державного резерву;

- суб'єктами господарювання (у тому числі іноземними суб'єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) для зберігання пального, яке споживається для власних виробничо-технологічних потреб виключно на нафто- та газовидобувних майданчиках, бурових платформах і яке не реалізується через місця роздрібної торгівлі.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють, зокрема, зберігання пального виключно у споживчій тарі до 5 літрів, відповідну ліцензію не отримують.

У всіх інших випадках зберігання пального дозволяється виключно за наявності ліцензії, отриманої на кожне місце зберігання.

У ДПС зауважили, що річна плата за ліцензію на право зберігання пального встановлена в розмірі 780 гривень, а відповідальність за зберігання пального без одержання ліцензії – 500 тис. гривень.

Нагадаємо, змінено порядок формування плану-графіка документальних планових перевірок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати