24 листопада 2020, 18:28

ДПС достроково виконала план надходжень до держбюджету

Прес-служба КМУ

Голова ДПС Олексій Любченко заявив, що станом на 24.11.2020 вже виконано річні індикативні показники загального фонду державного бюджету.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Бізнес & Податки: точки перетину"

Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Так, до загального фонду державного бюджету надійшло 462,9 млрд гривень. Це перевищує індикативи Мінфіну з надходжень на 2020 рік на 4,6 млрд грн, або на 1,0 %.

«Такі досягнення є прямою демонстрацією ефекту детінізації. Тобто обсяг «тіньових» операцій скорочується, а детінізовану частину ринку займає легальний бізнес, що сплачує податки», - наголосив Олексій Любченко.

Голова ДПС також зазначив, що до виконання додаткових 10% до запланованих показників, публічно озвучених Міністром фінансів України Сергієм Марченком, необхідні надходження ще 14,7 млрд гривень.

«Відповідно до визначених законодавством термінів сплати податків зазначені кошти надійдуть до бюджету вже найближчим часом», - повідомив Олексій Любченко.

Він також підкреслив, що відшкодування ПДВ платникам відбувається без затримки, у визначені законодавством терміни. Так, у листопаді очікується відшкодування ПДВ  у сумі 12,5 млрд гривень.

Нагадаємо, з 2021 року запрацюють роздрібні ліцензії на торгівлю е-сигаретами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати