13 квітня 2023, 17:31

Відповідальність за порушення в міграційній сфері несуть українці та іноземці на загальних підставах – ДМС України

Пресслужба ДМС України

За порушення міграційного законодавства працівниками Уманського відділу УДМС у Черкаській області було притягнуто до адміністративної відповідальності 20-річну громадянку України. Жителька Уманщини надала житло 30-річному громадянину КНР, який у статусі нелегального мігранта перебував в Україні. Про це повідомила пресслужба ДМС України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НКЦПФР покаже повний текст закону по віртуальним активам".

Так, на іноземця складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП, накладено штраф та ухвалено рішення про примусове повернення до країни походження. У встановлений міграційниками строк він зобов’язаний виїхати за межі України.

Як зазначається, черкащанка, якій було відомо про порушення встановленого терміну перебування в Україні іноземцем та надала йому помешкання, нестиме відповідальність за ст. 206 КУпАП і сплатить штраф.

У ДМС нагадали, що термін перебування іноземців, які є громадянами держав із візовим порядком в’їзду, обмежений строком дії візи. Вони можуть перебувати в Україні не довше, ніж до останнього дня терміну дії візи. Громадяни держав із безвізовим порядком в’їзду можуть перебувати в Україні до 90 днів у 180-денний період. Для розрахунку дозволеного терміну перебування рекомендуємо скористатися "Міграційним калькулятором".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати