25 травня 2021, 8:43

Відомості про доходи можна отримати онлайн

Головне управління ДПС у м. Києві

ДПС запровадила е-сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінфін видав Узагальнювальну податкову консультацію щодо взяття на облік нерезидентів у контрольованих органах"

Для отримання відомостей про доходи не потрібно звертатися до органів ДПС. Достатньо за допомогою засобів Електронного кабінету подати запит та отримати відповідь «Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків», засвідчену кваліфікованою електронною печаткою ДПС. Такий електронний документ є аналогом документа, виданого контролюючим органом у паперовій формі.

Перевірити правовий статус підпису можна за посиланням. Також, одержувач електронного документа має можливість ідентифікувати підписувача такого документа та перевірити його цілісність.

В рамках нового е-сервісу також надано можливість отримати інформацію про свої доходи за період, починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (з розбивкою поквартально).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати