24 квітня 2015, 11:52

ВГСУ провів круглий стіл щодо проблем захисту авторських прав

Прес-служба Вищого господарського суду України

Вищий господарський суд України 23 квітня 2015 року провів круглий стіл з обговорення проблемних питань, які виникають при розгляді господарськими судами справ у спорах, пов'язаних із захистом прав на об'єкти інтелектуальної власності, повідомляє прес-служба ВГСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У роботі заходу взяли участь судді Господарського суду міста Києва, Господарського суду Київської області, Київського апеляційного господарського суду та Вищого господарського суду України, які спеціалізуються на розгляді справ відповідної категорії.

Учасники круглого столу обговорили актуальні питання господарського судочинства, пов'язані із захистом прав на об'єкти інтелектуальної власності, зокрема, щодо стягнення компенсації за порушення виключних майнових авторських прав, про дострокове припинення дії свідоцтва на знак для товарів і послуг, про порушення прав на торговельні марки в мережі Інтернет, про захист прав на сорти рослин тощо.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати