07 грудня 2022, 17:28

Верховний суд Франції залишив у силі рішення про стягнення з рф на користь "Ощадбанку" 1,1 млрд доларів

Верховний суд Франції скасував рішення апеляційного суду м. Парижа та залишив у силі рішення міжнародного арбітражу про стягнення з рф на користь Ощадбанку 1,1 мільярда доларів США. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступниця міністра юстиції України Ірина Мудра.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суд підтвердив правомірність донарахування 1,12 млн грн за порушення податкового законодавства".

Також вона повідомила, що будуть стягнені відсотки, які нараховуватимуться з моменту винесення рішення до часу фактичної компенсації (близько 100 тис. доларів США щоденно).

"Це більше ніж перемога для України! Це одна з тих історій, які надихають боротись далі й доводять, що справедливість можлива. Чимало людей в Україні та за кордоном працювали заради такого результату. Але особливо я б хотіла сьогодні подякувати Андрію Пишному, який у 2015 році вирішив боротися та подавати позов проти рф. Саме він вибрав найкращих юристів з лондонського Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan, завжди вірив, що банк досягне справедливості та керував процесом від самого початку. А ще я щиро вдячна Ірині Кірєєвій, яка максимально вкладалась у цей проєкт разом із нашими колегами з "Астерс" (Андрій Пожидаєв, Олексій Дідковський, Світлана Чепурна, Анна Ткачова). Та, звісно, теперішньому керівництву "Ощадбанку" (Сергій Наумов, Роза Тапанова, Арсен Мілютін), які завершили почате нами перемогою", – написала Мудра.

Також вона подякувала голові Офісу Президента України Андрію Єрмаку за координацію процесів.

За її словами, обсяг позовної заяви "Ощадбанку" проти рф з усіма додатками становив більш ніж 30 000 аркушів або 76 кг у шести коробках.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати