26 березня 2015, 18:01

Вбивство адвоката В.Ігнатенка має взяти під особистий контроль Генпрокурор - АПУ

Асоціація правників України

Асоціація правників України направила відкрите звернення до Генерального прокурора України з приводу вбивства адвоката у Київській області, пов’язаного, за однією з версій, із його професійною діяльністю. Про це повідомили «Юридичній газеті» у прес-службі АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Асоціація правників України висловлює глибоке занепокоєння фактом вбивства адвоката Ігнатенка Віктора Геннадійовича, яке було скоєне днями в Бориспільському районі Київської області», - йдеться у відкритому зверненні.

Правники звертають увагу, що трагічній смерті адвоката передувало його раптове зникнення, про що звітували його колеги в соціальних мережах. За словами адвокатів, убивство правозахисника пов’язано з його професійною діяльністю: 18 березня адвокат успішно виграв справу майнового характеру.

«Асоціація правників України не може залишитись осторонь цієї події та звертає увагу представників влади, що чинним законодавством, зокрема п. 6 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» передбачено, що життя, здоров’я, честь і гідність адвоката та членів його сім’ї, їх майно перебуває під охороною держави, а посягання на них тягнуть відповідальність, передбачену законом», - наголошується у зверненні.

Оскільки однією з версій вбивства є професійна діяльність адвоката, Асоціація правників України звертається до Генерального прокурора України з проханням взяти під особистий контроль дану справу та детально розслідувати вбивство адвоката.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати