01 грудня 2020, 17:24

ВАКС відсторонив від посади голову Харківського окружного адмінсуду

Прес-служба ВАКС

1 грудня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання детектива НАБУ та відсторонила підозрювану від адміністративної посади голови Харківського окружного адміністративного суду строком на один місяць.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Час Ч: Вищий антикорупційний суд під тотальним тиском корупціонерів".

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

Зазначається, що ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її оголошення у порядку, передбаченому для виконання судових рішень. На ухвалу слідчого судді протягом п’яти днів з дня її оголошення може бути подана апеляційна скарга. Повний текст ухвали буде оголошений 3 грудня 2020 року о 15:45.

У ВАКС нагадали, що за версією слідства, підозрювана здійснювала тиск на одного з суддів Харківського окружного адміністративного суду, щоб останній ухвалив рішення в адміністративній справі щодо земельного питання на користь комерційної компанії. Для того, щоб суддя виніс "правильне" рішення, підозрювана передала йому 3 тисячі доларів США. Її дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України. 9 жовтня 2020 року ВАКС обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Нагадаємо, ВРП відповіла на заяви ВАКС про втручання в їхню діяльність.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати