16 вересня 2020, 18:07

В Україні з'являться водійські посвідчення нового зразка

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ України

Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна закриває пункт пропуску "Нові Яриловичі" на кордоні з Білоруссю".

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Кабінет Міністрів України сьогодні, 16 вересня, затвердив постанову "Про затвердження зразків бланків і технічних описів національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знака України та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів"", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог.

Так, новий зразок також на пластиковій карточці та передбачатиме:

- зазначення групи крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП, але вноситиметься лише за письмовою згодою особи;

- дані про згоду/незгоду водія на посмертне донорство;

- додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам "Євро-2" - "Євро-6" або іншому рівню.

Він тримовний (українською, англійською, частина - французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу

Зокрема, Постановою передбачено, що національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.

Разом із тим, обмін водійських посвідчень старого зразка на нові поки не передбачається. Всі національні і міжнародні посвідчення, видані до набрання чинності постанови Кабміну, будуть діяти до кінця свого терміну.

(для перегляду натисніть на зображення)

119473697_3282722431835167_3534722026664497641_n

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати