31 липня 2020, 18:17

В Україні з'являться сучасні прикордонні інспекційні пости

Прес-служба Мінекономіки

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон про вдосконалення умов підтримки "зеленої" енергетики: основні зміни".

Про це заявив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко, зазначає прес-служба Мінекономіки.

Зазначається, що відновлення фінансування дозволить до кінця цього року запроектувати перші два з 10 постів, передбачених Програмою. В цілому, до липня 2022 року необхідно буде привести у відповідність до вимог ЄС 35 таких постів.

"По периметру нашої країни починаємо будувати сучасну інфраструктуру, яка дозволить нашим ветеринарам і фітосанітарам краще захищати внутрішній ринок і нас з Вами, як споживачів, від небезпечних харчових продуктів та інших небезпечних вантажів", - наголосив Сергій Глущенко.

Зокрема, з метою обрання майданчиків для розбудови перших двох прикордонних інспекційних постів протягом декількох останніх заступник Міністра відвідав наступні пункти:

- на кордоні України зі Словаччиною - пункт пропуску "Ужгород";

- з Угорщиною - пункт пропуску "Чоп (Тиса)";

- з Білоруссю - пункти пропуску "Сеньківка", "Виступовичі", "Нові Яриловичі";

- з Польщею - пункт пропуску "Рава-Руська".

Так, з побаченого на місцях до швидкої розбудови найкраще виявилися готовими пункти пропуску "Ужгород" (на кордоні України зі Словаччиною), а також "Виступовичі" (на кордоні України з Білоруссю).

Загальна сума, яка у 2020 році буде виділена на розбудову двох прикордонних інспекційних постів, становитиме 28,3 млн. грн. Відновлення фінансування очікується в серпні.

Нагадаємо, Уряд схвалив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати