22 жовтня 2020, 16:37

В Україні запустили застосунок, який сканує обличчя депутатів і надає про них інформацію

Верховна Рада України

В Україні розробили застосунок "PolitScanner", в якому, за допомогою сканування обличчя, можна дізнатися біографію, доходи та діяльність народних депутатів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Заявку на охорону прав ІВ відтепер можна подати онлайн".

Про це йдеться на сторінці Верховної Ради у Facebook.

Усю доступну інформацію можна дізнаватися в новоствореному застосунку PolitScanner, просто скануючи обличчя парламентаріїв. До речі, це стосується не лише звичайного зображення, а й плакатів, сітілайтів, банерів і листівок.

Проєкт запущений громадською організацією «Інститут політичної інформації» з метою допомогти виборцям отримувати необхідну інформацію про кандидатів, підвищувати обізнаність громадян і заохочувати молодь краще орієнтуватися у сучасній політиці.

Як зазначають розробники, застосунок працює за технологією розпізнавання облич. Схема така: наводите за допомогою камери телефон на обличчя певного народного депутата і одразу можете переглядати декларації, біографію та передвиборчу програму.

Нині PolitScanner доступний у 13 містах України (Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кривому Розі, Луцьку, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Тернополі та Харкові) із безкоштовним завантаженням і роботою як для операційної системи iOS, так і для Android.

Нагадаємо, Мінцифри оголошує тендер на розробку Платформи Центрів Дії.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати