27 вересня 2023, 10:57

В Україні стартував проєкт професійного менторства для громадян, які потрапили в складні життєві обставини: деталі

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

26 липня в Україні стартував проєкт "Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво" задля підтримки громадян України, які залишились без роботи, через вимушену зміну місця проживання. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Все про Реєстр волонтерів: опубліковано перший гайд юридичних порад від Юридичної клініки для волонтерів".

Проєкт реалізує компанія "Booster&Development" за сприяння програми USAID "Економічна підтримка України".

Як зазначається, покликання проєкту підтримати тих громадян України, які через вимушену зміну місця проживання опинились без роботи, потребують супроводу у працевлаштуванні та адаптації до умов регіону перебування.

"Ми всі разом долучилися до здійснення своїх мрій, стали ближче до них на крок, – сказала керівниця проєкту Наталія Дзюба. – Це подія національного масштабу для населення України, до якого увійшли повнолітні ВПО, ветерани, члени їх родин, люди з інвалідністю, особи які вимушені були покинуті рідний регіон, але наразі повернулися і мають відбудовувати життя, вже отримують підтримку менторів та запускають власну справу. Головна місія проєкту – навчити людей забезпечувати себе фінансово та адаптуватись до складних умов. Фінансова стабільність – це головне питання кожної людини, чи то найманого працівника, чи то підприємця".

До проєкту долучилось вже понад 1300 осіб. У першу хвилю отримали підтримку через навчання та менторинг понад триста учасників, які об’єднані у сім груп в напрямках "Працевлаштування" та "Підприємництво".

Етапи проєкту:

1. Індивідуальне консультування з кар’єрного визначення. Це допомагає сформувати мету та обрати напрямок діяльності в проєкті.

2. Тренінги та менторська підтримка за визначеним напрямком.

3. Для всіх учасників є можливість:

  • скористатись послугами психологів – щодня працюватиме лінія психологічної підтримки;
  • брати участь у відкритих заходах з ознайомлення з новими професіями воркшоп "Відверто про професію" – 10 професій та оцінка рівня компетенцій за ними;
  • долучатись до семінарів та конференцій наших партнерів;
  • працювати з матеріалами на онлайн платформі та подкастами;
  • отримати можливість виграти ваучери навчання за 3-ма актуальними професіями сьогодення та майбутнього.

Команда проєкту:

  • психологи України та Великобританії;
  • рекрутери та HR фахівці з досвідом понад 12 років;
  • кар’єрні коучі;
  • менеджмент-консультанти міжнародного рівня та з досвідом роботи в умовах воєнного стану;
  • рекрутери та команда національної платформи з пошуку роботи GRC та інші.

Кожен потік починає програма навчання з опанування технік саморегуляції та психологічного відновлення на тренінгах "Життєстійкість".

Усі охочі можуть брати участь у воркшопах "Відверто про професію", до яких долучаються фахівці-практики. Для учасників проводяться тренінги та практичні майстер-класи з "Соціального підприємництва" та "Роботи з грантами".

Підтримують та допомагають в реалізації проєкту: проєкт USAID "Економічна підтримка України", національна платформа GRC.UA, Київська мала академія наук, Таврійський державний агротехнологічний університет.

Під час проєкту спільно досліджуються актуальні проблеми ринку праці та напрацьовуються додаткові можливості професійної реалізації кожного учасника проєкту.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати