В аеропорту «Бориспіль» розпочався пілотний проєкт з оцінки ризиків та аудиту системи запобігання корупції. Зокрема, буде проаналізовано систему закупівель та укладання договорів, визначені потенційні зони ризику та способи їх усунення, проведені інтерв’ю з учасниками бізнес-процесів. Проєкт розрахований на два місяці.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: «Порядок оформлення довідок про перебування військовослужбовців у полоні: що зміниться»
Про це повідомляє пресслужба Мінвідновлення.
«Перед Україною стоять завдання не тільки відновити житло, соціальну та транспортну інфраструктуру, а й планувати післявоєнне майбутнє: залучення інвестицій від бізнесу та коштів міжнародних фінансових інституцій. Зрозуміла антикорупційна діяльність дозволить сформувати довіру потенційних інвесторів до аеропорту «Бориспіль». Аудит системи запобігання корупції та дотримання антикорупційних стандартів – це «знак якості» для майбутнього співробітництва», – зазначив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.
ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» стало першим державним підприємством, яке підпорядковується Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури, де стартував проєкт з оцінки ризиків та аудиту системи запобігання корупції. За результатами, цей досвід буде поширено й на інші державні підприємства.
«Оцінка корупційних ризиків та підготовка Стратегії ризик-менеджменту – це важлива складова в роботі над собою, яку ми можемо, і маємо провести саме зараз. Це стандартна міжнародна практика корпоративного управління, і ми хочемо бути відповідним взірцем у своїй галузі», – наголосив генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Олексій Дубревський.
Аналогічний проєкт з оцінки корупційних ризиків розпочався у Мінінфраструктури в березні із залученням профільних громадських організацій.