05 жовтня 2020, 11:43

В Україні почав діяти новий карантинний поділ: у «червоній» зоні два міста

Прес-служба МОЗ

Державна комісія ТЕБ та НС оновила поділ регіонів за рівнем епідемічної небезпеки. Так, відсьогодні «червоний» рівень епідемічної небезпеки зберігатиметься у місті Тернополі, а замість Бережан Тернопільської області туди віднесено Канів Черкаської області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ОАСК зобов’язав МОЗ розробити меднорми для допуску українців до занять спортом».

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Канів потрапив до «червоного» рівня у зв’язку з тим, що у місті зафіксовано найвищий рівень захворюваності - 671 випадок на 100 тисяч населення, при загальнонаціональному рівні у 123 випадки.

До «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки віднесено 126 адміністративних одиниць, що на 15 більше, ніж минулого тижня, в тому числі 12 обласних центрів — Вінниця, Луцьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький, Харків, Чернівці.

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки, за словами головного санітарного лікаря, буде встановлено у 274 адміністративних одиницях, що на 15 більше, ніж тижнем раніше, в тому числі він продовжуватиме діяти в місті Києві. До «зеленого» рівня віднесено 215 адміністративних одиниць.

Детальніше  - у інфографіці.

(для перегляду натисніть на зображення)

5 жовтня

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати