20 травня 2020, 16:08

В Україні доповнено перелік першочергових платежів, які здійснює казначейство

Урядовий портал

Видатки державного бюджету на виконання заходів з запобігання поширенню та боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, будуть здійснюватися в першу чергу і в повному обсязі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КМУ ліквідує Офіс фінансового контролю".

Відповідне рішення 20 травня було прийнято на засіданні КМУ, повідомляє Урядовий портал.

Зміни до урядової постанови №710 "Про ефективне використання бюджетних коштів" передбачають оновлення переліку першочергових платежів, які здійснюються Державною казначейською службою, в частині реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення; фінансового забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду; соціального забезпечення; національної безпеки і оборони, у тому числі пов’язаними з проведенням операції Об’єднаних сил.

Як зазначається, доповнення пріоритетних видатків дозволять ефективно і раціонально використовувати бюджетні кошти та проводити першочергові платежі по нагальним сьогодні видаткам.

Нагадаємо, Кабмін затвердив критерії та методики оцінювання ефективності діяльності НАЗК.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати