12 листопада 2021, 14:51

В ОАСК оскаржують відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19

Пресслужба ОАСК

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано 4 позови до Державного космічного агентства України (ДКА) щодо оскарження наказів про відсторонення від роботи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскарження заборони продавати спиртне в нічний час: ОАСК перейшов до розгляду справи по суті"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Зокрема, позивачі просять суд визнати протиправними та скасувати накази ДКА, якими їх було відсторонено від роботи та поновити їх на роботі. Оскаржувані накази ДКА видані на підставі наказу Міністерства охорони здоров’я України від 4 жовтня 2021 р. №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» та на підставі п.19 змін до постанови КМУ від 9 грудня 2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», затверджених 20 жовтня 2021 року.

Серед інших вимог вказаних позовів – виплатити заробітну плату за час незаконного відсторонення від роботи.

Наразі суд вирішує питання відкриття проваджень за вказаними позовами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати