29 травня 2020, 17:39

В Держмитслужбі запрацював таргетинг-центр з моніторингу митного оформлення

Прес-служба Мінфіну

В Державній митній службі запрацював таргетинг-центр, що забезпечуватиме дотримання достовірності декларування та повноту оподаткування митними платежами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінфін погасив єврооблігації під гарантією США на суму 1 млрд доларів".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Зазначається, що центр створено на базі центрального апарату Держмитслужби для аналітичної та практичної підтримки митниць. 

"Таргетинг-центр обслуговує робоча група фахівців Держмитслужби. Вони  мають можливість моніторити митне оформлення. У зоні уваги групи — всі митні декларації. Їхній оперативний аналіз дозволить звернути увагу митників на окремі ризикові операції. Таким чином можна буде попереджувати потенційні порушення митного законодавства", - ідеться у повідомленні.

У Мінфіні підкреслили, що для декларантів жодних змін в процедурі оформлення не відбудеться. Запровадження роботи таргетинг-центру спрямоване виключно на попередження правопорушень.

Так, запуск таргетинг-центру посилить контроль за роботою митниць щодо проведення митних формальностей, покращить достовірність декларування й сприятиме надходженню платежів до державного бюджету.

Нагадаємо, "РРО в смартфоні" незабаром розпочне роботу в тестовому режимі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати