21 липня 2021, 12:26

Уже 10 років поспіль Totum LF будує можливості для бізнесу

Totum LF

У середині липня юридична фірма ТОТUM відсвяткувала свій десятий день народження. За ці роки спеціалісти компанії реалізували понад 2000 успішних кейсів, знаходячи комплексні ефективні рішення та нестандартні підходи для бізнесу у практиках будівництва та капітальних інвестицій, земельному й аграрному, корпоративному та податковому праві, а також врегулюванні спорів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За цей час у портфоліо компанії з'явилися такі бренди як: KAN Development, Ковальська, KFC, UNIT, TECHIIA Holding, Фармак, Агромат, Епіцентр, Ukrshina, міжнародний аеропорт «Бориспіль» та інші. Для кожного з клієнтів було розроблено стратегію дій, яка базується виключно на індивідуальному підході та розумінні кожної деталі справи. «Найбільша нагорода для нас — довіра та успіх наших клієнтів упродовж багатьох років. Адже успіх наших клієнтів – наш успіх», — прокоментував Хапко Юрій, керуючий партнер Totum LF.    

Юридична фірма входить в ТОП міжнародного рейтингу Lеgal 500, займає провідні позиції серед найкращих юридичних фірм України в земельному праві та в нерухомості, носить звання «Юридична фірма року» за версією Ukrainian Real Estate Club, є переможцем у номінації «Будівництво та нерухомість» за версією Liga Zakon Awards та ін. «Я не буду приховувати, дійсно приємно отримувати відзнаки за лідируючі позиції та щороку просуватися на сходинку-дві вище. Але все це завдяки нашим клієнтам та високопрофесійний команді юристів», — відмітив Богдан Яськів, старший партнер Totum LF.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати