10 березня 2023, 15:14

Уряд змінив процедуру формування переліку тимчасово окупованих територій або тих, на яких ведуться бойові дії

Пресслужба Мінреінтеграції

Кабінет Міністрів визначив процедуру та порядок внесення даних до інформаційної системи переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Дії вибрали назву для Південно-Західної залізниці та почали нове опитування"

Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Крок перший – обласні, Київська міська військова адміністрації вносять пропозиції.

Крок другий – Міноборони невідкладно погоджує пропозиції чи обґрунтовано відхиляє їх.

Завершальний етап – Мінреінтеграції невідкладно затверджує пропозиції чи обґрунтовано відхиляє їх.

Крім того, змінами чітко визначено критерії віднесення територій до можливих бойових дій. Територія має відповідати одній із таких ознак:

- межує з територіями активних бойових дій або з тимчасово окупованими рф;

- межує з державним кордоном держави-агресора.

"Такі зміни значно оптимізують процес формування переліку територій. Це сприятиме захисту інтересів внутрішньо переміщених осіб, адже на основі переліку територій цим особам здійснюються виплати", - зауважують у Міністерстві.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати