05 грудня 2023, 18:56

Уряд затвердив законопроєкт, який включає рекомендації ОЕСР щодо податкових стратегій

Пресслужба Мінфіну

Кабінет Міністрів України схвалив прєект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врахування положень Рекомендацій Ради Організації економічного співробітництва та розвитку стосовно податкових заходів для подальшої боротьби з підкупом іноземних посадових осіб у міжнародних ділових операціях".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українським волонтерам присвячена нова пам’ятна монета НБУ"

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

"Зазначені Рекомендації Ради ОЕСР наголошують на важливості прийняття чіткого законодавства, що прямо забороняє відрахування з бази оподаткування хабарів іноземним посадовим особам у міжнародних ділових операціях, а також закликають до необхідності постійного моніторингу ефективності механізму заборони такого відрахування. При цьому відмова у податковому вирахуванні хабарів не залежить від відкриття розслідування правоохоронними органами або порушення судового провадження", - повідомляють у відомстві.

Головною метою законопроєкту є збільшення фінансового результату на суму витрат, щодо яких:

  • у платника податків є підстави вважати, що наявні обставини (факти), які можуть свідчити про надання неправомірної вигоди.
  • платник податків одержав інформацію від контролюючого органу про виявлені ним під час перевірки обставини (факти), які можуть свідчити про надання неправомірної вигоди.
  • винесено обвинувальний вирок суду, що вони здійснювалися з метою надання платником податків неправомірної вигоди.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати