06 травня 2020, 16:23

Уряд затвердив перспективні плани ще чотирьох областей

Урядовий портал

6 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Вінницької, Донецької, Черкаської та, з доопрацюванням, Чернівецької областей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Без спецперевірки на корупцію кандидат не зможе обійняти посаду судді: КМУ розглянув законопроект".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Мешканці спроможних громад матимуть реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору. Уряд підтримав проекти, розроблені обласними держадміністраціями. Бо саме на місцях найкраще можуть врахувати всі особливості територій", - зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Так, проекти розпоряджень КМУ розроблено відповідними обласними державними адміністраціями спільно з Міністерством розвитку громад та територій України відповідно до чинного законодавства. Перспективні плани відповідають критеріям Методики формування спроможних територіальних громад та охоплюють всю територію областей.

Згідно з розпорядженнями, у Вінницькій області передбачено 63 спроможні (об’єднані) територіальні громади, у Донецькій - 66, у Черкаській - 67, у Чернівецькій - 52.

"Сьогодні затверджено ще чотири перспективні плани формування територій громад. Жителі цих областей мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору, розвиватись та отримувати якісні адміністративні та інші державні послуги", - прокоментував проекти розпоряджень Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, Кабмін додатково виділив понад 3 млрд грн на боротьбу з коронавірусом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати