28 жовтня 2020, 15:50

Уряд врегулював питання щодо реалізації державних інвестиційних проектів

Прес-служба Мінекономіки України

Сьогодні, 28 жовтня, на черговому засіданні Уряд прийняв постанову, яка забезпечує можливість передбачення видатків на 2021 рік для завершення реалізації державних інвестиційних проектів, які передбачалось завершити у поточному році, але річний обсяг видатків за якими у 2020 р. було скорочено або частково перерозподілено.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Іноземці, які постійно проживають в Україні зможуть здобути вищу освіту за кошти держбюджету".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Так, згідно постанови, для таких проектів встановлюється новий додатковий термін подачі документів. Документи до Мінекономіки мають бути подані до 6 листопаду 2020 р. для їх розгляду Міжвідомчою комісією з питань державних інвестиційних проектів. До цього рішення, за загальною процедурою, документи для відбору на 2021 рік мали подаватись до 1 березня 2020 року.

Таким чином, цим рішенням Уряд забезпечив можливість реалізувати незавершені проекти, зокрема й проект "Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні" у наступному році.

Нагадаємо, в Україні запровадять власну систему сертифікації органічної продукції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати