24 січня 2023, 15:33

Уряд включив до реєстру індустріальний парк "Менський" на Чернігівщині

Пресслужба Міністерства економіки України

Уряд включив до Реєстру індустріальних (промислових) парків ще один майданчик - "Менський". Рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 24 січня 2023 року, повідомила пресслужба Міністерства економіки України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Аграрії Полтавщини намолотили понад 5 мільйонів тонн зерна".

"Розвиток індустріальних парків дуже важливий, адже саме вони мають стати точками зростання економіки та повоєнної відбудови країни. Це сприятиме відновленню промисловості, зокрема експортно орієнтованої, з високою долею доданої вартості. А також це стане поштовхом до розвитку місцевих громад, які отримають нові надходження до бюджету, будуть створені нові малі та середні підприємства, а разом із цим у регіонах з’являться нові робочі місця", заявила перший віцепрем'єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Новий індустріальний парк розташований за межами м. Мена Чернігівської області на території Менської міської ради. На площі 68,6 га буде створено до 3000 робочих місць.

Також передбачено створення промислових підприємств та логістичних об'єктів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати