27 травня 2020, 13:42

Уряд відклав проведення огляду бюджетних витрат

Прес-служба Мінфіну

Проведення огляду бюджетних витрат, через карантинні заходи у зв’язку зі спалахом пандемії COVID-19, перенесено на більш пізні строки. Відповідне рішення 27 травня 2020 року було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КМУ прийняв постанову про створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Як зазначається, огляди витрат проводять спеціально створені робочі групи, до складу яких входять представники відповідних розпорядників бюджетних коштів та Мінфіну, а також незалежні експерти. Робочі групи мають проаналізувати сфери та напрацювати не менше двох варіантів досягнення цілі огляду у відповідній сфері. Планувалось, що звіти будуть подані Уряду до 1 грудня поточного року, проте через карантинні заходи, цей термін подовжено до 1 березня 2021 року.

У Мінфіні нагадали, що огляди витрат державного бюджету в поточному році проводяться в сферах діяльності 12 головних розпорядників коштів державного бюджету:Міністерстві освіти і науки; Міністерстві розвитку громад та територій; Міністерстві охорони здоров’я; Міністерстві соціальної політики; Міністерстві закордонних справ; Міністерстві культури та інформаційної політики, Міністерстві молоді та спорту; Міністерстві енергетики та захисту довкілля; Міністерстві інфраструктури; Державному агентстві автомобільних доріг; Державній судовій адміністрації та Національній академії наук.

Крім того, рішенням Уряду змінено строк подання звітів розпорядниками бюджетних коштів, які не провели огляди в 2019 році (Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство енергетики та захисту довкілля). Завершити роботу над звітами та надати їх Уряду необхідно в тримісячний строк з дня відміни карантину.

Нагадаємо, у МОЗ налагодили систему закупівлі лікарських засобів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати