24 листопада 2022, 11:13

Уряд удосконалив механізм розроблення містобудівної документації на місцевому рівні

Пресслужба Мінрегіону

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, які удосконалюють механізм розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад, генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій. Відповідна постанова вже опублікована на сайті Уряду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Читайте також: "Україна приєднується до Глобального партнерства в галузі освіти"

«Зміни покликані покращити якість та прозорість процесу підготовки до розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, а також забезпечити врахування у ній державних інтересів. Крім того, вони сприятимуть комплексному розробленню заходів цивільного захисту в громадах на рівні планування територій», – зазначив в.о. Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.

Зокрема, зміни:

· уточнюють порядок отримання замовником містобудівної документації державних інтересів та інтересів суміжних територіальних громад, склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні, серед іншого в частині врахування вимог щодо планування заходів з цивільного захисту населення;

· удосконалюють вимоги до картографічної основи, на якій має здійснюватися розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, та процедури отримання, витягу з містобудівної документації;

· удосконалюють механізм розроблення містобудівної документації на місцевому рівні в частині уточнення використання окремих термінів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати