07 квітня 2015, 10:06

Уряд схвалив законопроекти про реформу міліції

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України схвалив пакет законопроектів з реформування МВС, зокрема, про створення нової національної поліції, яка, за словами урядовців, продемонструє іншу якість ставлення людини у формі до громадянина України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Під час виїзного засідання Кабінету Міністрів України в Національній академії внутрішніх справ прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зазначив, що законопроекти з реформування МВС передбачають чіткі права і повноваження поліцейського. «Ми робимо великий крок у справжній реформі колишньої радянської системи міліції і перехід до європейської української поліції - за змістом, формою і за значенням», - підкреслив голова уряду.

А. Яценюк наголосив, що запропонована урядом реформа передбачає долучення до лав національної поліції виключно через конкурс. На його думку, нових поліцейських треба шукати, насамперед, серед української молоді, яка «по-іншому вихована, яка має інше бачення, розмовляє іноземними мовами».

Національна поліція, підкреслив він, має продемонструвати «іншу якість ставлення людини у формі до громадянина країни - повагу, відповідальність, допомогу і захист».

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк після завершення засідання оглянув та протестував автомобілі, придбані для нової патрульної української поліції, яка почне нести варту в Києві вже влітку цього року.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати