01 липня 2020, 15:19

Уряд схвалив три проекти угод для отримання 105 млн євро від ЄС

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України на засіданні 1 липня схвалив проекти трьох угод, які дозволять залучити фінансову допомогу Європейського Союзу, в тому числі на підтримку українських підприємців.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На запобігання поширенню COVID-19 витрачено понад 3 млрд грн бюджетних коштів".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що схвалені проекти угод дадуть можливість Україні отримати допомогу на загальну суму 105 млн євро, тобто фактично 3 млрд грн.

"Це додатковий ресурс, що у комплексі з антикризовими заходами дозволить швидше пройти наслідки коронакризи та дати малому та середньому бізнесу розвиватися швидше", - зазначив очільник Уряду.

Він також повідомив, що мова йде про наступні угоди: "Перше, це EU4BUSINESS. Реалізація програми дозволить надавати гранти на регіональні проекти з розвитку малого та середнього підприємництва на місцях". За цією угодою Україна має отримати 20 млн євро.

Друга угода, за словами Дениса Шмигаля, це програма технічного співробітництва-2020, за якою Україна може спрямувати 60 млн євро на посилення інституційної спроможності для здійснення необхідних реформ у напрямку євроінтеграції (в тому числі, це стосується імплементації положень Угоди про асоціацію та про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС).

"І третє – це програма Підтримки ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні. Тут важливо, що допомога буде спрямована саме малим фермерським господарствам, щоб вони змогли краще конкурувати та створювати додану вартість", - підсумував Денис Шмигаль. Сума допомоги Україні за цією угодою становить 25 млн євро.

Нагадаємо, НАЗК перевірить законопроект про рієлторську діяльність на наявність корупційних ризиків.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати