16 листопада 2020, 17:38

Уряд розширив перелік звільнених від ПДВ товарів, необхідних для боротьби із COVID-19

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що з 31 жовтня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року № 1033 "Про внесення змін до переліків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224 і 225", якою внесено зміни до переліку товарів, що звільняються від оподаткування податком на додану вартість. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Термін дії ліцензії на реалізацію алкоголю закінчився: як продати залишки?".

Так, до переліку товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для боротьби з COVID-19, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування ПДВ, додано такі позиції:

- імунобіологічні препарати та харчові продукти для спеціальних медичних цілей;

-  зволожувач дихальних сумішей без підігріву;

-  конектор швидкого з’єднання з медичними газами;

- мішок для дихального контуру, одноразового застосування (мішок дихальний одноразовий);

- реагенти (набори реагентів) для визначення рівня прокальцитоніну,
Д-димеру.

Також перелік доповнено новим розділом "Системи постачання медичних газів, що необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати