02 січня 2024, 14:07

Уряд призначив наглядову раду для АТ “Укроборонпром”

Пресслужба Мінстратегпрому

Кабінет Міністрів України призначив Наглядову раду Акціонерного товариства "Українська оборонна промисловість" та затвердив її склад.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 січня змінено вартість адміністративних послуг сервісних центрів МВС"

Про це повідомляє пресслужба Мінстратегпрому.

"Це один з ключових етапів реформи корпоративного управління державного сектору вітчизняного ОПК. Наглядова рада – колегіальний орган, який захищає права акціонера, яким є держава, і в межах компетенції, визначеної законом і Статутом УОП, управляє Товариством, контролює та регулює діяльність генерального директора Укроборонпрому. Рада формується за принципами незалежності, професійності, компетентності, різноманітності, ефективності та прозорості", - наголошують у відомстві.

До складу Наглядової ради увійшли п’ять осіб. Троє з них представляють державу: президент Київської школи економіки та колишній Міністр економіки Тимофій Милованов, член наглядової ради Укрзалізниці та колишній СЕО Iberia Refreshments PepsiCo Давид Ломджарія, президентка та СЕО Оборонно-промислової коаліції Аризони Лінді Сміт. Ще двоє є незалежними членами: колишній член Наглядової ради Укрексімбанку та правління НАК Нафтогаз України Сергій Коновець й колишній премʼєр-міністр України, Голова наглядової ради ГО "Аеророзвідка" Олексій Гончарук.

“Це надпотужна команда професіоналів, з величезним досвідом та експертизою. Я впевнений, що разом з Германом Сметаніним нова наглядова рада успішно завершить трансформацію Укроборонпрому зі застарілого держконцерну в прозорий європейський оборонний холдинг”, - сказав Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Протягом найближчих 30 днів відбудеться перше засідання цього органу, під час якого буде обрано голову наглядової ради та визначено першочергові кроки діяльності.

З моменту перетворення Державного концерну "Укроборонпром" на Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" функції наглядової ради виконував Кабінет Міністрів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати