19 березня 2015, 16:42

Уряд готовий збільшити видатки на субсидії - Мінсоцполітики

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України розгляне питання про виділення додаткових коштів на субсидії, якщо до органів соціального захисту звернеться більше людей, ніж передбачено зараз. Про це на прес-конференції в Будинку Уряду сказав міністр соціальної політики Павло Розенко, повідомили у прес-службі Мінсоцолітики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«У держбюджеті передбачено понад 24 млрд гривень на систему субсидій. За нашими розрахунками, їх вистачить на 3,5-4 млн родин, які можуть звернутися за субсидіями до органів соціального захисту», - сказав він.

При цьому він запевнив, що у випадку збільшення числа тих, хто потребує допомоги від держави, Кабінет Міністрів внесе відповідні зміни до держбюджету й збільшить суму.

«Якщо звернеться більша кількість людей, це означатиме лише те, що нова система субсидій справді працює, і ми готові внести швидко зміни до державного бюджету України», - наголосив Міністр.

«На це сьогодні є погодження всіх парламентських сил, щоб додати кошти, необхідні для системи субсидій в Україні. З цим проблем не буде», — підкреслив Павло Розенко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати