22 березня 2023, 12:17

«Укроборонпром» буде перетворений на акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість»

Урядовий портал

Уряд розпочинає перетворення державного концерну «Укроборонпром» в акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Схвалено законопроєкт, що сприятиме розвитку енергетичної інфраструктури України»

Відповідне рішення було ухвалене під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 21 березня, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 «Це не просто зміна вивіски, це реформа, яка готувалася тривалий час ще до початку повномасштабного вторгнення росії. Сьогодні нам як ніколи потрібна ефективність в оборонно-промисловому комплексі. Потрібно запровадити корпоративну модель управління. Створити умови для залучення інвестицій у виробництво зброї, техніки та амуніції. Відповідні зміни також дозволять посилити взаємодію з нашими західними партнерами», — зазначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що Україна прагне побудувати один із найпотужніших оборонно-промислових комплексів у світі. Це потрібно насамперед для безпеки, але це також сприятиме економічному розвитку та відновленню української економіки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати