10 березня 2020, 14:41

Український фармацевтичний Конгрес 2020

Провідний майданчик для обговорення питань, які турбують представників індустрії

Юридична компанія "Правовий Альянс"

Які чинники впливатимуть на діяльність фармкомпаній у 2020 році? Які важливі сигнали подає ринок? Як зберегти рівновагу у турбулентності? Який шлях обрати – протистояння, протидію чи адаптацію до зовнішніх факторів?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


2020 рік стане унікальним для сфери охорони здоров’я України. З 1 квітня 2020 року НСЗУ починає оплату медичних послуг на вторинному і третинному рівнях допомоги. На даний момент спрогнозувати хід та наповнення реформи в 2020 році складно. Значно більше інформації з’явиться у березні, ближче до дати проведення фармацевтичного конгресу.

Програма заходу розроблена експертами в області фармацевтики та правового регулювання галузі спеціально для топ-менеджерів фармацевтичних компаній. Учасники Конгресу будуть мати нагоду ознайомитися з останніми змінами розвитку індустрії, які є важливими для успішної діяльності фармацевтичних компаній в Україні, а також гучними бізнес-кейсами.

Серед головних тем заходу: 

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: поточний стан і вплив на фармацевтичну галузь у 2020-2021 рр.
  • ЗАКУПІВЛІ та РЕІМБУРСАЦІЯ: на що вказують дорожні знаки – нововведення та наслідки
  • КОНКУРЕНЦІЯ на ФАРМРИНКУ: the great battle чи помірне посилення боротьби?
  • ІНСАЙТИ ГАЛУЗІ: виклики сьогодення та прогнози від лідерів ринку
  • ЕКСКЛЮЗИВНІ КЕЙСИ: як убезпечити бізнес

Участь у Конгресі беруть провідні експерти у галузі фармацевтики та правового супроводу, професіонали в області медицини і охорони здоров'я, представники державних органів, топ-менеджери провідних національних і міжнародних фармацевтичних компаній, представники медичних закладів, професійних асоціацій, державних органів влади медичної сфери й парламентарі.

Зокрема, до обговорення останніх змін та перспектив галузі запрошено представників Комітету ВРУ з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров'я України, ДП Електронне здоров’я, ДП Медичні закупівлі України, багатопрофільних лікарень та фармкомпаній.

Дата та місце проведення: 11.06.2020 р. у Ramada Encore Kiev, Столичне шосе, 103.

Організатори:

Юридична компанія "Правовий Альянс"

Консалтингова компанія ABSC

Робочі мови конгресу: українська, російська. Синхронний переклад на англійську

Організаційний партнер: ТОВ "Інформаційне агентство "Правотудей"

Івент-партнер: GB17 – Garden of Brands

Програма Конгресу UPC 2020 за посиланням.

Реєстрація учасників та акредитація ЗМІ: news@l-a.com.ua

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати