19 серпня 2015, 10:01

Українська делегація візьме участь у захисті Першої періодичної доповіді України про виконання Конвенції ООН про права інвалідів

Урядовий портал

Делегація України на чолі з Першим заступником Міністра соціальної політики України Василем Шевченком прибула до Женеви (Швейцарська Конфедерація), де візьме участь у захисті Першої періодичної доповіді України про виконання Конвенції ООН про права інвалідів у рамках 14-ї сесії Комітету з прав інвалідів ООН, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Передбачається, що Василь Шевченко, як глава делегації, 19 серпня на вечірньому засіданні зробить вступне слово, у якому поінформує про заходи, що були вжиті Урядом України після подання у 2012 році Першої доповіді з метою забезпечення реалізації прав людей з інвалідністю та повній їх участі у житті суспільства.

Крім цього, Перший заступник Міністра окремо торкнеться питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, серед яких є люди з інвалідністю, а також соціальних та правових гарантій учасників АТО, які мають потребу у здійсненні протезування та забезпеченні технічними засобами реабілітації.

Після цього члени делегації  будуть надавати відповіді на питання членів Комітету ООН з прав людей з інвалідністю, які розподілені на тематичні блоки відповідно до статей Конвенції.

Розгляд та обговорення Конвенції продовжиться на ранковому засіданні Комітету 20 серпня.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати