11 жовтня 2022, 12:42

Українці зможуть обміняти готівкову гривню в Литві

Пресслужба НБУ

З 10 жовтня 2022 року українці, які через війну вимушено залишили Україну та перебувають у Литві, зможуть обміняти готівкову гривню на євро. Відповідну угоду Національний банк України та Банк Литви уклали 31 серпня 2022 року (далі – Угода).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Падіння ВВП України за 9 місяців 2022 року оцінюється на рівні 30%"

Відповідно до Угоди громадяни України, які в Литві мають офіційний статус біженця, зможуть обміняти готівкову гривню на євро. Обмінні операції можливо буде здійснити у визначених відділеннях  Šiaulių bankas у великих містах Литви: Вільнюс, Каунас, Шяуляй, Клайпеда та Тельшяй.

Обмін готівкової гривні на євро можливий у межах установленого ліміту до 10 тисяч гривень на одну особу. До обміну прийматимуть банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень (банкноти нижчих номіналів та монети для обміну не прийматимуться). Обміну не підлягатимуть значно зношені банкноти та банкноти з дефектами. 

Обмін здійснюватиметься із застосуванням фіксованого обмінного курсу гривні до євро, який визначатиме НБУ. Інформація про встановлений курс щотижня публікуватиметься на офіційному вебсайті Банку Литви. Комісія за трансакцію є стандартною та фіксованою  комісією Šiaulių bankas за операцію обміну валюти – 2,5 євро.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати