26 серпня 2020, 15:00

Україна закриває кордони для іноземців з 29 серпня до 28 вересня

Прес-служба МВС

З метою недопущення розповсюдження на території України другої хвилі гострої респіраторної хвороби СОVID-19 Кабінет Міністрів України підтримав обмеження в’їзду іноземцям на територію держави з 00:00 год 29 серпня по 00:00 год 28 вересня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ змінило критерії країн "зеленої" зони".

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, зазначає прес-служба МВС.

"Міністерством внутрішніх справ пропонується внести зміни до постанови Кабінету Міністрів №641. Проектом передбачається тимчасово заборонити в’їзд іноземців та осіб без громадянства, крім певних категорій осіб", - зауважив Арсен Аваков.

За словами міністра внутрішніх справ, в’їзд забороняється іноземним громадянам, крім: осіб, які прямують на територію України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд протягом двох діб; навчаються в навчальних закладах України; проходять військову службу в ЗСУ; постійно проживають на території України і мають відповідну посвідку; визнанні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту; є представниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, акредитованих в Україні та членів їх сімей або прибувають по запрошенню Міністерства закордонних справ України; є водіями та/або членами екіпажів вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярне перевезення, членами екіпажів повітряних, морських та річкових суден, членами поїзних та локомотивних бригад. Є інструкторами збройних сил держав членів НАТО та держав-учасниць програми НАТО "Партнерство заради миру", які беруть участь в заходах підготовки підрозділів Збройних Сил України або прибувають на запрошення Міноборони; є діячами культури, що прибувають за запрошенням закладів культури разом з супроводжуючою особою; прибувають для участі в офіційних спортивних змаганнях, що проходять на території України та супроводжуючих осіб; є особами, що здійснюють перевезення стовбурових клітин для трансплантації, прибувають до закладів охорони здоров’я України.

Нагадаємо, адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 жовтня.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати