02 лютого 2023, 17:07

Україна розпочала селф-скринінг відповідності свого законодавства до права ЄС

Служба віцепрем'єр-міністра України

Україна розпочинає процес перевірки українського законодавства на відповідність актуальному праву ЄС (скринінг) у межах підготовки до переговорів про членство в Європейському Союзі. Про це заявила віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, повідомила служба віцепрем'єр-міністра України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У 2023 році Україна прагне розпочати переговори про членство в ЄС".

Зокрема, Ольга Стефанішина подякувала за передану Єврокомісією другу частину звіту про рівень наближення законодавства України до актуального права ЄС, що підготовлена на основі опрацювання відповідей України на опитувальник ЄС минулого року.

"У межах підготовки України до переговорного процесу ми вже починаємо селф-скринінг, основою для якого стане саме представлений вами сьогодні документ. Після скринінгу, що продемонструє відповідність українського законодавства до права ЄС по всіх главах переговорного процесу, ми сформуємо національну програму переходу на європейські правила", – сказала вона.

Урядовець окремо відзначила структурні зміни всередині генерального директорату Європейської Комісії з політики сусідства і розширення ЄС (DG NEAR): "Хочу окремо як профільна віцепрем'єр привітати зміни у структурі DG NEAR, призначення нового керівника, а також дуже важливе рішення – створення окремого підрозділу в структурі Європейської Комісії, відповідального за взаємодію з Україною. Це рішення є унікальним і надзвичайно важливим у контексті завдань, які стоять перед нами. Для нас це великий знак поваги, відданості та готовності втілювати наші політичні домовленості на практиці".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати