05 грудня 2020, 10:24

Україна посіла 25 місце у міжнародному рейтингу кібербезпеки

Прес-служба Держспецзв'язку України

Відповідно до опублікованого звіту нової редакції Національного індексу кібербезпеки 2020, Україна піднялася на чотири позиції порівняно з попередньою редакцією Національного індексу кібербезпеки 2018, посівши 25 місце. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайтте також: "Мінцифра відкриває центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес в КНУ".

Про це повідомляє прес-служба Держспецзв'язку України.

Зазначається, що під час проведення розробки нової редакції Національного індексу кібербезпеки було проаналізовано стан кібербезпеки 160 країн.

Аналіз здійснювався за такими напрямами: законодавство у сфері кібербезпеки; аналіз кіберінцидентів; освіта у сфері кібербезпеки; забезпечення захисту цифрових та основних послуг; електронна ідентифікація та довірчі послуги; захист персональних даних; заходи із реагування на кібератаки та кіберінциденти; боротьба із кіберзлочинністю.

Покращення позиції України у Національного індексу кібербезпеки стало можливим за рахунок прийняття протягом останнього року низки законодавчих актів у галузі кібербезпеки та кіберзахисту.

Нагадаємо, електронний медичний сервіс Helsi запустив офіційний мобільний додаток.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати