16 березня 2023, 8:21

Україна отримала важливу перемогу у Верховному Суді Сполученого Королівства у спорі, де Asters діє як юридичний радник

Asters

Верховний Суд Сполученого Королівства виніс рішення направити на судовий розгляд за повною процедурою ініційовану росією справу щодо єврооблігацій на суму 3 мільярди доларів США, випущених Україною у грудні 2013 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Це знакове рішення створює для України можливість продовжити захист в англійських судах проти позову росії, посилаючись на аргументи здійснення росією тиску на Україну через погрози агресією у 2013 році, з урахуванням подальших дій росії, на які неможливо закрити очі. Повне розкриття матеріалів у справі стане ще одним доказом того, що правда та справедливість на боці України.

Рішення Верховного Суду Сполученого Королівства доступне за посиланням.

Asters виступає національним юридичним радником України разом з головним юридичним радником Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan UK LLP. Над справою працює команда Asters у складі співкеруючого партнера Олексія Дідковського, старшого партнера Армена Хачатуряна, радниць Оксани Легкої та Анни Ткачової, юристки Анни Лалаянц.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати