20 травня 2022, 11:15

Україна отримає 25 тисяч тонн бензину з польського резерву у вигляді гуманітарної допомоги

Пресслужба Мінекономіки

Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко розповіла, що Україна отримає 25 тисяч тонн бензину з польського резерву у вигляді гуманітарної допомоги. Поставка ресурсу очікується вже наступного тижня. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Дефіцит пального: АМКУ розпочинає дослідження"

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Сьогодні Польща є нашим важливим партнером у подоланні паливної кризи. На західний кордон припадає більшість шляхів імпорту нафтопродуктів. Тож наші країни активно працюють над збільшенням потужності прикордонних пунктів пропуску. Зокрема, вже створені окремі смуги для ввезення товарів стратегічного значення, серед яких і нафтопродукти”, – зауважила Юлія Свириденко. 

Тим часом в Україні відбувається щодобове зростання споживання пального.
Середньодобовий продаж пального у березні становиви 12,4 тис. тонн за добу, у квітні 9 тис. тонн, а наразі він становить 13,2 тис. тонн. 

За словами Юлії Свириденко, наразі мета Уряду – збільшити постачання щонайменше до 15-16 тис. тонн  на добу задля того, щоб оператори мали можливість наростити запаси ресурсу,що в свою чергу вплине на зменшення черг на АЗС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати