15 жовтня 2020, 16:01

Україна має можливість запустити власне виробництво обов'язкових вакцин, - Максим Степанов

Прес-служба МОЗ України

Україні необхідно забезпечити виробництво власних вакцин проти дифтерії, правця, кору та інших хвороб. Місцеві виробники до цього готові: є відповідні потужності та спеціалісти.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У МОЗ залучать додаткові 260 млн гривень задля збільшення кількості тестів на COVID-19".

Про це заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степановзазаначає прес-служба МОЗ.

"Ми маємо створити своє виробництво вакцин. Наша країна повинна мати повністю своє забезпечення вакцинами. Це шлях не швидкий. Це неможливо зробити за пів року, але наші виробники готові до цього приступити. Принаймні три виробники, з якими ми розмовляли, які мають відповідні потужності. Я кажу про ті вакцини, якими ми користуємося постійно: проти дифтерії, правця, кору. Це питання нашої біобезпеки. Як показує COVID-19, нам необхідно мати власне виробництво. Навіть якщо на першому етапі це буде дорожче", - зазначив Максим Степанов.

Щодо отримання вакцин проти COVID-19, які зараз проходять клінічні випробування у світі, Міністр нагадав, що Україна долучилася до глобальної ініціативи COVAX, яка створила альянс щодо доступу до вакцини проти коронавірусу різних країн світу.

Нагадаємо, адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 грудня.

МОЗ: Україна має можливість запустити власне виробництво обов'язкових вакцин

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати