31 січня 2023, 17:28

Україна фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соцпослуги людям з інвалідністю

Пресслужба Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України продовжує планомірну роботу, спрямовану на підтримку осіб з інвалідністю та забезпечення їх активної участі у житті суспільства. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд створив умови для відновлення регулярного автобусного сполучення на прифронтових територіях".

Так, одним із напрямків є фінансова підтримка тих громадських об’єднань осіб з інвалідністю (далі – ГО), які можуть надавати соціальні послуги, спрямовані на соціалізацію та інтеграцію таких осіб в суспільство.

"Щоб створити можливість спрямувати кошти державного бюджету на підтримку ГО, забезпечити прозорий механізм використання коштів і якісно покращити надання соціальних послуг особам з інвалідністю, 27 січня Уряд ухвалив відповідну постанову "Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю". Постанова встановлює вимоги та визначає критерії участі громадських об’єднань осіб з інвалідністю у конкурсі для визначення проєктів, на реалізацію яких надається фінансова підтримка. Організатором конкурсу визначається Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю", – йдеться в повідомленні.

Одержувачем бюджетних коштів може бути ГО, яке надає особам з інвалідністю соціальні послуги, що відповідають затвердженим державним стандартам соціальних послуг. При цьому громадське об’єднання може надавати одну або декілька послуг одночасно. 

Як зазначається, ухвалення єдиного Порядку використання коштів для надання фінансової підтримки ГО осіб з інвалідністю дозволить направляти бюджетні кошти на фінансову підтримку загальнодержавних проєктів, спрямованих на соціалізацію та інтеграцію осіб з інвалідністю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати